מסלול
עיצוב
וטכנולוגיה

המרחב הטכנולוגי ממציא מחדש כמעט כל שדה בחיינו – חקלאות ותקשורת, מערכות יחסים וחינוך, תחבורה ובריאות – ומשנה את המרקם החברתי. פיתוחים טכנולוגיים נוצרים מתוך ההבטחה לשבש את השדות המוכרים, לקדם שווקים ותעשיות שלמות ולשנות את עתיד האנושות לטובה. הטכנולוגיה מקיפה אותנו, מתמזגת עם האדם ומעצבת אותו ולכן בשנת 2022 המונח כמעט ואיבד את משמעותו. על רקע זה – מסלול עיצוב וטכנולוגיה מנסה להבין את המושג טכנולוגיה כהבטחה לעתיד טוב יותר, או כתגובה יוצרת לעשייה האנושית.

המעצב.ת מתווך.ת בין הטכנולוגי ליומיומי ונותן.ת לטכנולוגיה צורה וטעם על מנת להנגיש אותה לבני האדם. תפקיד המעצבים הוא לדמיין, לפתח אינטואיציה, לבסס אותה, להיות ביקורתיים ויצירתיים כדי לאפשר לאדם להכתיב את אופני האינטראקציה הרצויים. טכנולוגיה היא כלי וביטוי לידע המצטבר של החברה האנושית והמסלול מאפשר לכל סטודנט וסטודנטית לעסוק בחומרים שמעסיקים אותו ואותה ואשר מעודדים דמיון ופעולה לטובת יצירת שינוי לטובה.

המסלול מציע שיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיה וסטארט-אפים, שיתופי פעולה אקדמיים ואמנותיים יוצאי דופן. בין שיתופי פעולה שהתקיימו בשנים האחרונות:

  • שת"פ מתמשך עם המעבדה של עמית צורן באוניברסיטה העברית בנושא קראפט וטכנולוגיה
  • שת"פ עם חברת אינטל בחיפוש אחר יישומים אפשריים למודלים גנרטיביים.
  • שת"פ עם המחלקות לאמנות והנדסת תעשיה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון בנושא יחסי אדם רובוט
  • שת"פים מחקריים-עיצוביים עם מעבדת העיצוב (DLX) במכון למדע תעשייתי באוניברסיטת טוקיו העוסקים בביוטכנולוגיה ובתחבורת העתיד

בוגרות המסלול ובוגריו משתלבים בחזית התעשייה ובשדה העיצוב כמנהלי וכמנהלות מוצר בהי-טק ובסטארטאפים, כמעצבי ומעצבות UI/ UX בחברות גלובליות כמיקרוסופט, HP, אינטל ועוד, כמנהלי וכמנהלות צוותי חדשנות ברשויות מקומיות ובחיל האוויר, כמנהלי מעבדות חדשנות במכון ויצמן ורשת אורט, כמרצים וכמרצות באקדמיות לעיצוב וכיזמות ויזמים.

לעמוד התכנית
למסלול ניהול עיצוב וחדשנות
למסלול אודות עיצוב

הכירו את התכנית:
אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA תחת מדיניות הפרטיות ותנאי השימוש של גוגל.
להרשמה ליום פתוח
הירשמו עכשיו: