תואר שני
בבצלאל

لقب ثاني في
بتسلئيل

Master's Degree
at Bezalel

סמינר אורח: חיים בתנאי קיצון מאדים. מצפה רמון 2019 . צילום לילה גל
בילי רגב, פרט מתוך עיבוד מחשבות, 2019. צילום בילי רגב
סדנת עיצוב X מדע. שיתוף פעולה מתמשך עם מעבדת העיצוב אוניברסיטת טוקיו. צילום יורי קלבנוב
נעה אילן - 50% אנושי - פרויקט מתוך קורס מחקר יוצר בהנחיית מאיה בן דוד. צילום דניאל דביר
מיט-אפ ניהול עיצוב #1 Transition -ניהול עיצוב בתהליכי שינוי. צילום: מאריה שרף

על התכנית: 

בעולם שבו הגבולות בין עיצוב, מדע, תרבות וטכנולוגיה מטשטשים ומשנים צורה באופן תדיר, התכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי שואפת להכשיר בוגרים ובוגרות אשר יובילו את ההיתוך המתבקש בין התחומים ויחוללו שינוי ואימפקט חיובי בעולם.

התכנית נחשבת לפורצת דרך בישראל וגם בעולם. ייחודה טמון בחיבור בין ראייה חדשנית ופרקטית של אתגרי העולם המודרני לבין זיהוי ואפיון צרכים אנושיים. ככזו, היא מנחילה תפיסת עולם הרואה במעצבים מנהיגים מובילי שינוי, ומציידת את הבוגרים והבוגרות בתכונות מנהיגות עיצובית נחוצות דוגמת תעוזה, מקוריות, מקצועיות וכושר המצאה.

בתכנית שלושה מסלולים: ניהול עיצוב וחדשנות, עיצוב וטכנולוגיה ואודות עיצוב והיא מצויה בחזית האקדמית. נלמדות בה טכניקות ושיטות עבודה חדשות, נחשפים בה לשדות ידע יוצאי דופן ומשכללים בעזרתה את הראייה המערכתית ואת יכולות הניהול וההובלה של מהלכים באמצעות שיתופי פעולה עם חברות מובילות בתעשייה, גופים ציבוריים ומוסדות מחקר.

הדינאמיות הרבה שמאפיינת את תכנית הלימודים מתבטאת גם בשיטות ההוראה, שכוללות שילוב בין המעשי לתיאורטי, דגש על ניסיוניות ופרויקטים יוצאי דופן בקמפוס, במוזיאונים, במעבדות ובשטח, בארץ ובחו"ל.

מרצי ומרצות התכנית חברים בפורומים מדעיים בינלאומיים, מובילים הקמת מרכזי יזמות וחדשנות, מייעצים לממשלות ועיריות ברחבי העולם ומשתפים פעולה עם טובי המוסדות והחוקרים בכנסים, פרויקטים ומחקרים.

הרשמה ליום הפתוח:

הרשמה ליום פתוח: